Výměna a vrácení zboží

Mohu zboží vyměnit za jiné, pokud mi nevyhovuje?

Ano. Zboží můžete vyměnit. Je nutné nás vždy informovat předem telefonicky, nebo e-mailem.

Pokud si přejete objednat jinou velikost nebo se rozhodnete pro úplně jiné zboží, tak nás prosím informujte, udělejte si novou objednávku a my Vám ihned po vrácení k nám zboží odešleme. Poštovné při odesílání zboží od kupujícího k provozovateli hradí kupující. Provozovatel odešle nové zboží za cenu poštovného /viz. obchodní podmínky/.

Při reklamamaci postupujte podle bodu 1 a 2, jen je nutné vyplnit a spolu se zbožím zaslat vyplněný reklamační protokol, který můžete stáhnout zde.

Mohu zakoupené zboží vrátit?

Ano. Dle spotřebitelského zákona §53 odst. 6 a 7 má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zásilky a to bez udání důvodu.

Vrácené zboží kupující odešle na adresu provozovatele /viz. kontakty/, společně s daňovým dokladem a s vyplněným formulářem, který si můžete stáhnout a vytisknou zde.

Zboží i s vyplněným formulářem je nutné odeslat tak, aby na adresu provozovatele e-shopu bylo doručeno nejpozději 14 den od převzetí zásilky.

Pokud se nám zboží nevrátí kompletní, například budou díly, originální obal atd, máme právo si z hodnoty odečíst částku nutnou k uvedení zboží k jeho dašímu prodeji.

Vrácení zboží se řídí Občanským zákoníkem

Jak mi peníze vrátíte?

Peníze Vám budou odeslány na Váš bankovní účet.

Kdy mi peníze vrátíte?

Na vrácení částky máme 30 dní ode dne převzetí zásilky.

Pozor - pokud vracíte zboží:

Neposílejte nám je na dobírku, takové zboží nebude přijato a bude odesláno zpět k Vám.

Neposílejte zboží, pokud jste nás neinformovali e-mailem nebo telefonicky. Takové zásilky nebudou přijaty a budou odeslány zpět na Vaši adresu.

Pokud vrácené zboží neodpovídá původnímu stavu, je prokazatelně použité, znečištěné nebo nekompletní a jinak znehodnocené, bude odečtena částka, kterou vynaložíme k uvedení do původního stavu. Ta může v některých případech dosáhnout i celkové hodnoty zboží.

Zákony ČR umožní vrátit zboží bez udání důvodu, ale rozhodně nelze tuto možnost vnímat jako bezplatné zapůjčení zboží na dobu kratší než 14 dnů.

Přihlášení